Vítkov

Úvodní stránka

  Firma SKsat se zabývá servisem, prodejem, montáží satelitní  techniky a antén v okolí města Vítkov v Moravskoslezském kraji.

Rychlé realizace montáže či servisu satelitní techniky a antén DVB-T, DVB-S, DVB-S2
Žádné zálohy
Poradenství a konzultace problematiky příjmu SAT a další služby v oblasti prodeje, montáže a servisu satelitní techniky a antén

Možnost prodeje samotné satelitní techniky

 

 

 

A proč právě nás ?

Pro začátek pro Vás máme jednu radu: vyvarujte se největší chyby, které se můžete dopustit na Vaší cestě k satelitnímu příjmu. Přečtěte si následující řádky a zkuste je přijmout jako dobře míněnou radu.

Někteří lidé podlehnou dojmu, že tím nejlepším způsobem, jak si pořídit satelitní komplet, je koupit ho v "akci" v některém ze supermarketů a případně si ho i vlastnoručně nainstalovat.

 

ALE !!!

1. Parametry příjmu různých programů z různých družic se mohou lišit a tak se Vám může snadno stát, že Vámi "výhodně" zakoupené zařízení nebude schopno přijímat právě ten kanál, který nejvíce potřebujete.
2. Na trhu určitě narazíte na zařízení mnoha značek, ale ne každý výrobce Vám za Vaše peníze nabídne dobře ovladatelné a hlavně kvalitní zařízení.
3. Zdánlivě nižší pořizovací cena v supermarketu nezahrnuje montáž zařízení, takže skutečné náklady na pořízení a následnou instalaci jsou ve většině případů mnohem vyšší, než když si zařízení zakoupíte přímo u firmy, která Vám ho bude instalovat.
4. Správná montáž je nejdůležitější podmínkou správné funkčnosti Vašeho satelitního kompletu. V případě jakýchkoliv potíží riskujete všem dobře známý začarovaný kruh, kdy Vám instalátor tvrdí, že příčina problémů je ve Vámi někde jinde zakoupeném zařízení, a ten kdo Vám zařízení prodal tvrdí, že problém je v nesprávně provedené montáži. Zakoupením zařízení společně s jeho namontováním jednou a tou samou firmou máte jistotu stoprocentní záruky odpovědnosti dodavatele za funkčnost celého kompletu a vždy víte, na koho se máte obrátit v případě jakýchkoliv potíží se sledováním svých oblíbených programů.

Volejte : 777 748 112

číslo zrušeno 725 872 724

Pokud jste v našem katalogu nenašli zboží co hledáte, neváhejte a kontaktujte nás pokusíme se vám vyhovět.

 

www.sksat.cz prodej a montáž satelitů v moravskoslezském kraji

 

 

AVANT 3 programovatelný zesilovač AVANT 3

 Img2d40000101_2

je rozměrově malý zesilovač vybavený dvěma UHF vstupy, vstupem pro III. TV pásmo a přepínatelným vstupem pro I. TV pásmo nebo FM pásmo. Oběma UHF vstupům lze přiradit celkem pět programovatelných frekvenčních filtrů F1 až F5, přičemž je buď všech pět filtrů přiřazeno vstupu UHF1 nebo jsou dva filtry přiřazeny vstupu UHF1 a tři filtry vstupu UHF2. Každý filtr lze nastavit na libovolný kanál v pásmu UHF a jeho šířku lze nastavit na jeden až pět standardních 8 MHz TV kanálů ve IV. TV pásmu a na jeden až sedm kanálů v V. TV pásmu. Všechny programovatelné filtry jsou vybaveny automatickým řízením zesílení (AGC), které udržuje výstupní úroveň nezávisle na změnách vstupní úrovně a to v rozsahu 20 dB. Zesilovač je i přes své kompaktní rozměry vybaven výkonným koncovým stupněm a lze jej použít v menších až středně velkých STA. K jeho výhodám nesporně patří také velmi nízká provozní spotřeba elektrické energie (9W). Pro případné další rozšiřování počtu přijímaných kanálů je AVANT 3 osazen vstupem IN-MIX, který umožňuje řetězení více zesilovačů za sebou. Inovovaný typ ref.5327 je rozšířen o vypínání napájení +12V pro předzesilovače a pásmo VHF 174-406 MHz a má o 2dB lepší šumové číslo.

 

 

AVANT HD programovatelný zesilovač

AVANT HD je programovatelný zesilovač určený pro větší rozvody STA. Zesilovač je vybaven koncovým stupněm s typickou výstupní úrovní 111 dBµV. Třem UHF vstupům lze přiřadit až deset programovatelných filtrů v pěti různých kombinacích. Každý z filtrů lze naprogramovat na šířku jednoho až pěti kanálů. Ve výbavě nechybí ani vstup pro FM pásmo, I. a III.TV pásmo, širokopásmový vstup a pásmo satelitní mezifrekvence (950 až 2150 MHz). Zesilovač je vybaven automatickým nastavením, které nastaví zesílení každého filtru tak, aby signál na výstupu dosáhl zvolené úrovně. Veškeré nastavování se provádí pomocí systémového programátoru ref. 7234.
 
Technické parametry
počet vstupů/výstupů 7 / 1+1 (test)
vstupy UHF1 _ UHF2 _ UHF3 _ FM _ BI/DAB/BIII _ VHF/UHF _ SAT IF
programovatelné vstupy UHF1 _ UHF2 _ UHF3
1. kombinace programování vstupů 10/0/0
2. kombinace programování vstupů 9/0/1
3. kombinace programování vstupů 7/2/1
4. kombinace programování vstupů 6/3/1
5. kombinace programování vstupů 5/3/2
celkový počet programovatelných filtrů 10
počet kanálů na filtr 0-5
zesílení automatické/automatic
regulace zesílení 18 dB
šumové číslo 7 dB (BI/DAB/BIII), 7 dB (FM), 7 dB (DAB/BIII), 9 dB (UHF1,UHF2)
max. výstupní úroveň (IMD3 -60 dB) 120 dBµV
max. výstupní úroveň (IMD2 -60 dB) 115 dBµV
testovací výstup - 30 dB
napájení předzesilovače 24 V/ 90 mA (zapínatelné všechny vstupy mimo FM/switchable all inputs but FM)
napájení 230V±10% , 50/60 Hz, 18 W
konektory F-konektor (F-connector)
hmotnost 2,46 kg
rozměr 222 x 148 x 55 mm